Urząd Gminy Małkinia Górna – Gmina Małkinia Górna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Małkinia Górna – Gmina Małkinia Górna

Urząd Gminy Małkinia Górna sprawdź godziny otwarcia placówki. Aktualne dane kontaktowe Urzędu Gminy w Małkini Górnej – kontakt, telefon, e-mail. Gmina Małkinia Górna wydziały.

Urząd Gminy Małkinia Górna kontakt

Urząd Gminy Małkinia Górna umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Małkinia Górna pozwala również mieszkańcom Małkini Górnej, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Małkinia Górna kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Małkinia Górna godziny otwarcia

W Małkini Górnej Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Małkinia Górna sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Małkini Górnej, Urząd Gminy Małkini Górnej godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Gminy Małkinia Górna

Adres: Przedszkolna 1, 07-320 Małkinia Górna

Telefon: 29 644 80 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Małkinia Górna:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Gmina Małkinia Górna

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Małkini Górnej, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Małkinia Górna czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Małkinia Górna jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Małkini Górnej wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Małkini Górnej można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Małkinia Górna stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Małkinia Górna zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Małkini Górnej

Urząd Gminy w Małkini Górnej składa się z wielu różnych działów, z których każdy zajmuje się określoną sferą działań. Przykład może stanowić Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Małkini Górnej, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym. Natomiast Wydział Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska Gminy Małkinia Górna zajmuje się różnymi kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych działów ma swoje specyficzne zadania, które pomagają mieszkańcom i zaspokajają ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Małkini Górnej

Jeśli występują problemy związane z pojazdami lub kwestiami prawa jazdy, warto odwiedzić Wydział Komunikacji urzędu Gminy w Małkini Górnej. Pracownicy tego wydziału pomagają w załatwianiu różnych formalności, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK lub odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Małkinia Górna

Liczba wyświetleń: 398Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS