Urząd Gminy Męcinka – Gmina Męcinka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Męcinka – Gmina Męcinka

Urząd Gminy Męcinka kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Męcinka. Wydziały Urzędu Gminy Męcinki.

Urząd Gminy Męcinka kontakt

Urząd Gminy Męcinka na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Męcince można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Męcinka kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Męcinka godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Męcince są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Męcinka jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Męcinki jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Męcinki są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Męcinka.

Kontakt Urząd Gminy Męcinka

Adres: Męcinka 11, 59-424 Męcinka

Telefon: 76 870 86 13,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Męcinka:

  • Poniedziałek 7:00 - 16:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 14:00

Gmina Męcinka

W placówce jaką jest Urząd Gminy Męcinka można załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Męcinka, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdów. Zgłoszenie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach również realizowane jest w Urzędzie Gminy Męcinki.

W celu skutecznego zarządzania i organizacji, Urząd Gminy Męcinka został podzielony na różne wydziały i sekcje, z których każdy pełni określone funkcje. Na przykład, Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej gminy Męcinki zajmuje się nadzorem nad gospodarką odpadami, ochroną środowiska naturalnego oraz utrzymaniem czystości i porządku w gminie. Natomiast Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego prowadzi działania mające na celu promocję gminy Męcinki jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania oraz wspiera lokalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy i rozwijaniu działalności. Dodatkowo Urząd Gminy Męcinka angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych i społecznych, takich jak festiwale, targi czy koncerty, które mają na celu budowanie więzi społecznych i wzmacnianie tożsamości lokalnej społeczności.

Wydziały Urzędu Gminy Męcinki

W ramach Urzędu Gminy Męcinki dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Męcinki

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Męcinki, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Męcinki można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Męcinka

Liczba wyświetleń: 183Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS