Urząd Gminy Miastków Kościelny – Gmina Miastków Kościelny

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Miastków Kościelny – Gmina Miastków Kościelny

Urząd Gminy Miastków Kościelny kontakt – jak skontaktować się z Urzędem Gminy w Miastków Kościelny. Gmina Miastków Kościelny informacje dla mieszkańców. Telefony w Urzędzie Gminy w Miastków Kościelny.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Miastków Kościelny

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Miastków Kościelny, warto sprawdzić informacje kontaktowe na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Obecnie Urząd Gminy Miastków Kościelny kontakt zdalny umożliwia za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i innych form komunikacji online. W przypadku potrzeby uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub załatwienia sprawy można udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Miastków Kościelny

Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Gminy Miastków Kościelny, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową, na której są publikowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się upewnienie się, że urząd będzie otwarty w planowanym terminie.

Kontakt Urząd Gminy Miastków Kościelny

Adres: ul. Rynek 6, 08-420 Miastków Kościelny

Telefon: 25 751-12-86,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Miastków Kościelny:

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Miastków Kościelny

Urząd Gminy Miastków Kościelny to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Miastków Kościelny, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Miastków Kościelny zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Miastków Kościelny. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Miastków Kościelny mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Miastków Kościelny odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Miastków Kościelny składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Miastków Kościelny mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Miastków Kościelny to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Miastków Kościelny

Urząd Gminy w Miastków Kościelny składa się z wielu różnych działów, z których każdy zajmuje się określoną sferą działań. Przykład może stanowić Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Miastków Kościelny, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym. Natomiast Wydział Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska Gminy Miastków Kościelny zajmuje się różnymi kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych działów ma swoje specyficzne zadania, które pomagają mieszkańcom i zaspokajają ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Miastków Kościelny

Jeśli występują problemy związane z pojazdami lub kwestiami prawa jazdy, warto odwiedzić Wydział Komunikacji urzędu Gminy w Miastków Kościelny. Pracownicy tego wydziału pomagają w załatwianiu różnych formalności, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK lub odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Miastków Kościelny

Liczba wyświetleń: 108Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS