Urząd Gminy Michałów – Gmina Michałów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Michałów – Gmina Michałów

Gmina Michałów kontakt dla mieszkańców Michałowa – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Michałowie.

Urząd Gminy Michałów kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Michałów, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Michałów kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Michałów. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Michałów jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Michałów.

Urząd Gminy Michałów godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Michałów są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Michałów godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Michałów jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Michałów godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Michałów

Adres: Michałów 115, 28-411 Michałów

Telefon: 41 3565243,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Michałów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Michałów

Urząd Gminy w Michałowie to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Michałowa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Michałowa odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Michałowa to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Michałów Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Michałowie posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Michałów odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Michałów potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Michałowie, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Michałów

Liczba wyświetleń: 389Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS