Urząd Gminy Miedziana Góra – Gmina Miedziana Góra

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Miedziana Góra – Gmina Miedziana Góra

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Miedziana Góra. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Miedziana Góra.

Urząd Gminy Miedziana Góra kontakt

Urząd Gminy Miedziana Góra kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Miedzianej Górze można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Miedzianej Górze, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Miedziana Góra, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Miedziana Góra, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Miedzianej Góry przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Miedzianej Góry kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Miedzianej Góry może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Miedzianej Góry.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Miedzianej Górze

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Miedzianej Górze są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Miedziana Góra. Urząd Gminy Miedziana Góra jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Kontakt Urząd Gminy Miedziana Góra

Adres: Urzędnicza 18, 26-085 Miedziana Góra

Telefon: 41 303 16 26 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Miedziana Góra:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Gmina Miedziana Góra

W placówce jaką jest Urząd Gminy Miedziana Góra można załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Miedziana Góra, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdów. Zgłoszenie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach również realizowane jest w Urzędzie Gminy Miedzianej Góry.

W celu skutecznego zarządzania i organizacji, Urząd Gminy Miedziana Góra został podzielony na różne wydziały i sekcje, z których każdy pełni określone funkcje. Na przykład, Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej gminy Miedzianej Góry zajmuje się nadzorem nad gospodarką odpadami, ochroną środowiska naturalnego oraz utrzymaniem czystości i porządku w gminie. Natomiast Wydział Promocji i Rozwoju Gospodarczego prowadzi działania mające na celu promocję gminy Miedzianej Góry jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania oraz wspiera lokalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy i rozwijaniu działalności. Dodatkowo Urząd Gminy Miedziana Góra angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych i społecznych, takich jak festiwale, targi czy koncerty, które mają na celu budowanie więzi społecznych i wzmacnianie tożsamości lokalnej społeczności.

Urząd Gminy Miedziana Góra dowody osobiste

Dowód osobisty jest to dokument potwierdzający tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. Zwykle Urząd Gminy Miedziana Góra dowód osobisty wydaje po osiągnięciu 18 roku życia, ale mogą go uzyskać również osoby niepełnoletnie. W Urzędzie Gminy w Miedzianej Górze istnieje możliwość na wyrobienie takiego dokumentu. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni wniosek oraz dostarczyć kolorową fotografię spełniającą wszystkie wymagania. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Gminy w Miedzianej Górze dokument będzie gotowy do odebrania po 30 dniach roboczych.

Urząd Gminy Miedziana Góra prawo jazdy

Urząd Gminy Miedziana Góra pozwala także na składanie wniosku o prawo jazdy. Jednak aby to zrobić, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Aby Urząd Gminy Miedziana Góra prawo jazdy mógł wydać konieczne będzie złożenie odpowiedniego wniosku, a także pozytywne zdanie dwóch egzaminów państwowych.

Podczas pierwszej wizycie w Urzędzie Gminy Miedzianej Góry przy złożeniu wniosku konieczne będzie również przekazanie:

 • orzeczenia lekarskiego
 • aktualnego zdjęcia
 • dowodu osobistego albo paszportu do wglądu
 • wniosku o wydanie prawa jazdy, który można uzyskać w urzędzie lub pobrać i wypełnić przed wizytą

Mapa Urząd Gminy Miedziana Góra

Liczba wyświetleń: 265Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS