Urząd Gminy Miedzichowo – Gmina Miedzichowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Miedzichowo – Gmina Miedzichowo

Urząd Gminy w Miedzichowie - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Miedzichowie dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Miedzichowo.

Urząd Gminy Miedzichowo kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Miedzichowo można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Miedzichowa. Telefoniczny kontakt z Gminą Miedzichowo pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Miedzichowo kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Miedzichowie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Miedzichowo są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Miedzichowo godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Miedzichowa.

Kontakt Urząd Gminy Miedzichowo

Adres: ul. Poznańska 12, 64-361 Miedzichowo

Telefon: 61/ 44 10 240,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Miedzichowo:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Miedzichowo

Urząd Gminy Miedzichowo jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Miedzichowo mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Miedzichowo. Udając się do UG Miedzichowa, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Miedzichowie działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Miedzichowo zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Miedzichowie natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Urząd Gminy Miedzichowo gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Miedzichowo organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Miedzichowa. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Miedzichowie można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Miedzichowo.

Mapa Urząd Gminy Miedzichowo

Liczba wyświetleń: 253Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS