Urząd Gminy Miedźna – Gmina Miedźna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Miedźnej. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Miedźna, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Miedźna kontakt, telefon, adres.

Kontakt Urząd Gminy Miedźna

Adres: Wiejska 131, 43-227 Miedźna

Telefon: 32 211 61 96 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Miedźna

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Gmina Miedźna

Pracownicy Urzędu Gminy Miedźna są do dyspozycji mieszkańców gminy Miedźna w celu udzielenia pomocy w kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące godzin otwarcia, adresu, numerów telefonów oraz adresów e-mail poszczególnych wydziałów. Urząd Gminy Miedźna udziela także informacji o sprawach, które można załatwić w placówce.

Urząd Gminy Miedźna kontakt

Urząd Gminy Miedźna na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Miedźnej można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Miedźna kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Miedźna godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Miedźnej są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Miedźna jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Miedźnej jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Miedźnej są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Miedźna.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Miedźnej

Urząd Gminy w Miedźnej składa się z wielu różnych działów, z których każdy zajmuje się określoną sferą działań. Przykład może stanowić Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Miedźnej, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym. Natomiast Wydział Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska Gminy Miedźna zajmuje się różnymi kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych działów ma swoje specyficzne zadania, które pomagają mieszkańcom i zaspokajają ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Miedźnej

Jeśli występują problemy związane z pojazdami lub kwestiami prawa jazdy, warto odwiedzić Wydział Komunikacji urzędu Gminy w Miedźnej. Pracownicy tego wydziału pomagają w załatwianiu różnych formalności, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK lub odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Miedźna

Liczba wyświetleń: 69Wyszukaj dodatkowe informacje: