Urząd Gminy Międzyrzecz – Gmina Międzyrzecz

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Międzyrzeczu — telefon, e-mail, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Międzyrzecz. Sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy Międzyrzecz.

Kontakt Urząd Gminy Międzyrzecz

Adres: Warszawska 20, 21-560 Międzyrzec Podlaski

Telefon: 83 371 24 96,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Międzyrzecz

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Międzyrzecz

Urząd Gminy Międzyrzecz to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z gminą Międzyrzecz. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia, sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami UG Międzyrzecz oraz sprawach, które można załatwić w Urzędzie Gminy Międzyrzecz.

Kontakt Międzyrzecz Urząd Gminy

Kontakt z Urzędem Gminy Międzyrzecz jest ważny dla mieszkańców oraz przedsiębiorców, którzy chcą załatwić swoje sprawy administracyjne. Aby skontaktować się z placówką, petenci mogą skorzystać z poczty elektronicznej lub podanego numeru telefonu Urzędu Gminy w Międzyrzeczu. Urząd Gminy Międzyrzecz kontakt umożliwia także poprzez platformę ePUAP.

Gmina Międzyrzecz jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą rozwiązać wiele problemów administracyjnych. Odwiedzając placówkę warto pamiętać o harmonogramie jej pracy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Międzyrzeczu zostały ustalone tak aby umożliwić jak największej ilości mieszkańców Międzyrzecza rozwiązanie spraw administracyjnych.

Urząd Gminy Międzyrzecz telefon

Urząd Gminy w Międzyrzeczu jest instytucją, zapewniającą pomoc oraz wsparcie mieszkańcom. Kontakt z Gminą Międzyrzecz możliwy jest poprzez wybranie odpowiedniego numeru telefonu, znajdującego się na stronie. Dzięki temu mieszkańcy mogą w szybki sposób skontaktować się z odpowiednim wydziałem i uzyskać pomoc od wyspecjalizowanego urzędnika. Kontakt z Urzędem Gminy w Międzyrzeczu jest bardzo istotny dla petentów. Warto mieć na uwadze, że Urząd Gminy Międzyrzecz telefon obsługuje w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Międzyrzecz Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Międzyrzeczu. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Międzyrzecz mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Międzyrzecz dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Międzyrzecz można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Międzyrzecz, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Międzyrzecz wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Międzyrzecz

Liczba wyświetleń: 52Wyszukaj dodatkowe informacje: