Urząd Gminy Mielnik – Gmina Mielnik

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Mielnik – Gmina Mielnik

Kontakt z Urzędem Gminy w Mielniku dla mieszkańców gminy Mielnik. Kontakt Urząd Gminy Mielnik – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Mielniku.

Urząd Gminy Mielnik kontakt

Urząd Gminy Mielnik kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Mielniku można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Mielniku, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Mielnik, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Mielnik, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Mielnika przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Mielnika kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Mielnika może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Mielnika.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Mielniku

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Mielniku są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Mielnik. Urząd Gminy Mielnik jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Kontakt Urząd Gminy Mielnik

Adres: ul. Piaskowa 38, 17-307 Mielnik

Telefon: 85 65 65 861, 85 65 77 003

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Mielnik:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Mielnik

Instytucją rządową, której głównym zadaniem jest zarządzanie oraz dbanie o dobro mieszkańców Mielnika jest Urząd Gminy Mielnik. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Mielnika podejmuje wiele działań, takich jak przyznawanie pozwoleń na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, utrzymanie porządku i czystości na terenie gminy, a także podejmowanie inwestycji i rozwijanie infrastruktury. Pracownicy Urzędu Gminy w Mielniku nawiązują kontakt z mieszkańcami oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. W Urzędzie Gminy Mielnik można także załatwić formalności związane z funkcjonowaniem gminy, takie jak składanie wniosków, zgłoszeń i zażaleń.

Urząd Gminy Mielnik (UG Mielnik) stanowi kluczową jednostkę organizacyjną, która umożliwia wójtowi czy burmistrzowi Mielnika podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań przypisanych gminie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku miasta Mielnik, strukturę organizacyjną i funkcjonowanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustalony przez organ wykonawczy.

Urząd Gminy Mielnik dowody osobiste

Dla każdego dowód jest ważnym dokumentem osobistym. W celu jego wyrobienia można udać się do Urzędu Gminy Mielnik oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na miejscu może zostać pobrany odcisk palca, który będzie widniał na dowodzie. Sam proces składania wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Mielnika przebiega sprawnie, jednak na jego wydanie trzeba poczekać do kilku tygodni. Warto pamiętać, że wydany przez Urząd Gminy Mielnik dowód osobisty posiada termin ważności, po którego upływie trzeba będzie złożyć kolejny wniosek o wydanie dokumentu.

Mapa Urząd Gminy Mielnik

Liczba wyświetleń: 500Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS