Urząd Gminy Mieścisko – Gmina Mieścisko

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Mieścisko – Gmina Mieścisko

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Mieścisko dla mieszkańców Gminy Mieścisko. Wydziały Urzędu Gminy Mieściska – dowód osobisty, prawo jazdy.

Kontakt Mieścisko Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Mieścisko jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Mieścisku? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Mieściska. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Mieścisko godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Mieścisko kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Mieścisko telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Mieścisko jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Mieścisku jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Mieścisko telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Mieściska, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Mieścisko

Adres: Powstańców Wielkopolskich 13, 62-290 Mieścisko

Telefon: 61 429 80 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Mieścisko:

 • Poniedziałek 7:00-15:00
 • Wtorek 8:00-16:00
 • Środa 7:00-15:00
 • Czwartek 7:00-15:00
 • Piątek 7:00-15:00

Gmina Mieścisko

Urząd Gminy Mieścisko jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Mieścisko wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Mieścisko są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Mieścisko, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie. W celu sprawnego funkcjonowania Urząd Gminy Mieścisko został podzielony na różne wydziały, z których każdy pełni unikalne funkcje. Na przykład, Wydział Planowania Przestrzennego i Infrastruktury zajmuje się nadzorem nad projektami związanymi z urbanistyką, rozbudową infrastruktury oraz modernizacją terenów publicznych. Natomiast Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska skupia się na zagadnieniach związanych z utrzymaniem czystości, zarządzaniem odpadami oraz ochroną środowiska naturalnego. Pracownicy Urzędu Gminy Mieścisko służą pomocą i wsparciem mieszkańcom w zakresie tych różnorodnych kwestii. Wiedza i doświadczenie pracowników urzędu są nieocenione, umożliwiając skuteczne zarządzanie i realizację działań mających na celu rozwój i dobro gminy Mieścisko.

Urząd Gminy Mieścisko dowody osobiste

Dowód osobisty jest to dokument potwierdzający tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. Zwykle Urząd Gminy Mieścisko dowód osobisty wydaje po osiągnięciu 18 roku życia, ale mogą go uzyskać również osoby niepełnoletnie. W Urzędzie Gminy w Mieścisku istnieje możliwość na wyrobienie takiego dokumentu. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni wniosek oraz dostarczyć kolorową fotografię spełniającą wszystkie wymagania. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Gminy w Mieścisku dokument będzie gotowy do odebrania po 30 dniach roboczych.

Urząd Gminy Mieścisko prawo jazdy

Urząd Gminy Mieścisko pozwala także na składanie wniosku o prawo jazdy. Jednak aby to zrobić, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Aby Urząd Gminy Mieścisko prawo jazdy mógł wydać konieczne będzie złożenie odpowiedniego wniosku, a także pozytywne zdanie dwóch egzaminów państwowych.

Podczas pierwszej wizycie w Urzędzie Gminy Mieściska przy złożeniu wniosku konieczne będzie również przekazanie:

 • orzeczenia lekarskiego
 • aktualnego zdjęcia
 • dowodu osobistego albo paszportu do wglądu
 • wniosku o wydanie prawa jazdy, który można uzyskać w urzędzie lub pobrać i wypełnić przed wizytą

Mapa Urząd Gminy Mieścisko

Liczba wyświetleń: 79Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS