Urząd Gminy Miłki – Gmina Miłki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Miłki – Gmina Miłki

Wydziały w Urzędzie Gminy w Miłkach. Telefon Urzędu Gminy Miłki, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Miłek .

Urząd Gminy w Miłkach kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Miłkach można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Miłkach trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Miłki jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Miłki należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Miłki kontakt z mieszkańcami Miłek prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Miłki godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Miłkach, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Miłki godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Miłkach nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Miłki

Adres: Mazurska 2, 11-513 Miłki

Telefon: 87 421 10 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Miłki:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Miłki – Urząd Gminy w Miłkach

Urząd Gminy w Miłkach jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Miłek . W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Miłki utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Miłek oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Miłek (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Miłek , regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Miłek , gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Miłki Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Miłkach jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Miłki jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Miłkach.

Urząd Gminy Miłki druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Miłki udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Miłki. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Miłki

Liczba wyświetleń: 284Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS