Urząd Gminy Morzeszczyn – Gmina Morzeszczyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Morzeszczyn – Gmina Morzeszczyn

Urząd Gminy Morzeszczyn - centrum administracyjne w Morzeszczyn. Gmina Morzeszczyn kontakt dla petentów. Telefony w Urzędzie Gminy Morzeszczyn, godziny otwarcia, adres.

Urząd Gminy Morzeszczyn kontakt

Urząd Gminy Morzeszczyn kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Morzeszczyn poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Morzeszczyn. Urząd Gminy Morzeszczyn kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Morzeszczyn

Urząd Gminy Morzeszczyn jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Morzeszczyn możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Morzeszczyn godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Kontakt Urząd Gminy Morzeszczyn

Adres: ul. Kociewska 12, 83-132 Morzeszczyn

Telefon: 58 536-27-24, 19 536-27-19

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Morzeszczyn:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Morzeszczyn

Urząd Gminy w Morzeszczyn to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie gminą i dbanie o jej mieszkańców. W ramach swoich zadań urząd zajmuje się przyznawaniem pozwoleń na działalność gospodarczą, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymaniem czystości i porządku, inwestycjami i rozwijaniem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują kontakt z mieszkańcami Morzeszczyn i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. W Urzędzie Gminy Morzeszczyn mieszkańcy mogą także załatwić formalności związane z funkcjonowaniem gminy, takie jak składanie wniosków, zgłoszeń i zażaleń.

Wójt lub burmistrz gminy Morzeszczyn ma możliwość wykonywania uchwał rady gminy oraz realizacji określonych zadań miasta lub gminy poprzez Urząd Gminy Morzeszczyn (UG Morzeszczyn). W przypadku Morzeszczyn, strukturę organizacyjną i działanie Urzędu Gminy w Morzeszczyn precyzuje regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skorzystania z różnych wydziałów, w zależności od rodzaju sprawy. Aby zapewnić optymalne działanie, placówka jaką jest Urząd Gminy Morzeszczyn została podzielona na wewnętrzne wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne. Każda z jednostek posiada wyodrębnione zadania, z tego względu mieszkańcy Morzeszczyn powinni wiedzieć do której z nich udać się w celu załatwienia konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Morzeszczyn dowody osobiste

Dla każdego dowód jest ważnym dokumentem osobistym. W celu jego wyrobienia można udać się do Urzędu Gminy Morzeszczyn oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na miejscu może zostać pobrany odcisk palca, który będzie widniał na dowodzie. Sam proces składania wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Morzeszczyn przebiega sprawnie, jednak na jego wydanie trzeba poczekać do kilku tygodni. Warto pamiętać, że wydany przez Urząd Gminy Morzeszczyn dowód osobisty posiada termin ważności, po którego upływie trzeba będzie złożyć kolejny wniosek o wydanie dokumentu.

Mapa Urząd Gminy Morzeszczyn

Liczba wyświetleń: 105Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS