Urząd Gminy Mrągowo – Gmina Mrągowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy w Mrągowie aktualne godziny otwarcia. Gmina Mrągowo kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Mrągowa.

Kontakt Urząd Gminy Mrągowo

Adres: Królewiecka 60A, 11-700 Mrągowo

Telefon: 89 741 29 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Mrągowo

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gmina Mrągowo

Urząd Gminy Mrągowo jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Mrągowie. Urząd Gminy Mrągowo jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy w Mrągowie kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Mrągowo możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Mrągowo, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Mrągowo kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Mrągowo uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Mrągowie

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Mrągowo, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Mrągowo. Aktualnie Urząd Gminy Mrągowo działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Mrągowie. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Mrągowo jest zamknięty.

Urząd Gminy Mrągowo wydziały

W Urzędzie Gminy Mrągowo mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Mrągowa mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Mrągowo są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Mrągowo

Liczba wyświetleń: 64Wyszukaj dodatkowe informacje: