Urząd Gminy Mykanów – Gmina Mykanów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Mykanów – Gmina Mykanów

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Mykanów. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Mykanów.

Urząd Gminy Mykanów kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Mykanowie możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Mykanów kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Mykanowie należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Mykanowie, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Mykanowie. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Mykanowie jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Mykanów. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Mykanowie możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Mykanów godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Mykanowie są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Mykanowie. Instytucja Urzędu Gminy Mykanów jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Mykanów jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Mykanów

Adres: Samorządowa 1, 42-233 Mykanów

Telefon: 34 328 80 19 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Mykanów:

  • poniedziałek 07:30-15:30
  • wtorek 07:30-17:00
  • środa 07:30-15:00
  • czwartek 07:30-15:00
  • piątek 07:30-15:00

Gmina Mykanów

Urząd Gminy Mykanów to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Mykanów oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Mykanowie mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Mykanów – Urząd Gminy Mykanów – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Mykanowa podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Mykanowa, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Mykanów mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Mykanowa telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Mykanowa

W Urzędzie Gminy w Mykanowie istnieją różne działy wewnętrzne, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Na przykład, jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami. Podział Urzędu Gminy Mykanowa na wydziały znacznie przyśpieszył obsługę petentów. 

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Mykanowa

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Mykanowa to jedno z miejsc, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w sprawach związanych z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału zajmują się różnymi formalnościami, takimi jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Mykanów

Liczba wyświetleń: 326Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS