Urząd Gminy Nagłowice – Gmina Nagłowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Nagłowice – Gmina Nagłowice

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Nagłowice, telefon, numer. Urząd Gminy Nagłowice godziny otwarcia. Wydziały w Urzędzie Gminy w Nagłowice.

Urząd Gminy Nagłowice kontakt

Urząd Gminy Nagłowice kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Nagłowice poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Nagłowice. Urząd Gminy Nagłowice kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Nagłowice

Urząd Gminy Nagłowice jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Nagłowice możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Nagłowice godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Kontakt Urząd Gminy Nagłowice

Adres: ul. Mikołaja Reja 9, 28-362 Nagłowice

Telefon: 41-38-145-67,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nagłowice:

  • poniedziałek: 8:00–16:00
  • wtorek: 7:30–15:30
  • środa: 7:30–15:30
  • czwartek: 7:30–15:30
  • piątek: 7:30–15:30
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Nagłowice

Pracownicy Urzędu Gminy Nagłowice są do dyspozycji mieszkańców gminy Nagłowice w celu udzielenia pomocy w kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące godzin otwarcia, adresu, numerów telefonów oraz adresów e-mail poszczególnych wydziałów. Urząd Gminy Nagłowice udziela także informacji o sprawach, które można załatwić w placówce. Pracownicy Urzędu Gminy Nagłowice są dostępni, aby udzielić mieszkańcom pomocy w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie dedykowanej UG Nagłowice można znaleźć informacje dotyczące godzin pracy oraz kontaktu z poszczególnymi wydziałami, co ułatwia mieszkańcom zgłaszanie swoich spraw i uzyskiwanie potrzebnych informacji. Wszystkie te działania podejmowane przez Urząd Gminy Nagłowice mają na celu stworzenie atrakcyjnego, rozwiniętego i zrównoważonego środowiska dla lokalnej społeczności. Poprzez skoordynowane projekty i efektywne zarządzanie, Urząd Gminy Nagłowice przyczynia się do rozwoju gminy i spełnienia potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy Nagłowice wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Nagłowice wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Nagłowice wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Nagłowice odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Nagłowice odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Nagłowice. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Nagłowice przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Nagłowice

Liczba wyświetleń: 135Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS