Urząd Gminy Niegosławice – Gmina Niegosławice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Urząd Gminy Niegosławice – Gmina Niegosławice

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Niegosławice. Telefon Urzędu Gminy w Niegosławicach. Gmina Niegosławice kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Niegosławic.

Urząd Gminy w Niegosławicach kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Niegosławicach należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Niegosławice kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Niegosławic, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Niegosławicach, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Niegosławice.

Urząd Gminy Niegosławice godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Niegosławice są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Niegosławicach nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Niegosławice są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Niegosławice nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Niegosławice

Adres: Niegosławice 55, 67-312 Niegosławice

Telefon: 68 378 10 38,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Niegosławice:

 • Poniedziałek 7:30 - 15:30
 • Wtorek 7:30 - 15:30
 • Środa 7:30 - 15:30
 • Czwartek 7:30 - 15:30
 • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Niegosławice

Urząd Gminy w Niegosławicach oferuje wiele usług, dzięki którym mieszkańcy gminy Niegosławice mogą załatwić wiele spraw związanych z codziennym życiem oraz administracją. W UG Niegosławice można złożyć wniosek o wydanie informacji na temat prowadzonej działalności, czy dotacji. Warto jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni dział, związany z danym tematem. Urząd Gminy Niegosławice posiada wiele wydziałów, dzięki czemu mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw w jednym miejscu.

UG Niegosławice składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni ważną rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania gminy. Wydziały te są odpowiedzialne za różne dziedziny i obszary administracyjne, zapewniając wsparcie i obsługę mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Przykładowe wydziały w Urzędzie Gminy Niegosławice to:

 • Wydział Komunikacji Gminy Niegosławice
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Sportu i Rekreacji
 • Wydział Infrastruktury

Urząd Gminy w Niegosławicach wydziały

Urzędem Gminy Niegosławic zarządza kilka wydziałów, które zostały odpowiednio podzielone ze względu na prowadzone przez nie sprawy. Do wydziałów Urzędu Gminy Niegosławic zaliczają się m.in.: Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Niegosławic

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Niegosławic jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców. To tutaj można załatwić formalności związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odbiór dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach pracy Urzędu Gminy Niegosławic, a mieszkańcy mają możliwość skontaktowania się z wydziałem bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Niegosławic to również miejsce, w którym można dokonać rejestracji pojazdu, odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja spraw w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Niegosławic jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ważne jest również sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Niegosławice

Liczba wyświetleń: 274Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS