Urząd Gminy Niegowa – Gmina Niegowa

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Niegowa – Gmina Niegowa

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Niegowa dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Niegowej. Pomoc od Urzędu Gminy w Niegowej.

Kontakt z Urzędem Gminy Niegowej

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Niegowej, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Niegowej kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Niegowej jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Niegowa godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Niegowej warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Niegowej obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Niegowej jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Niegowa

Adres: Jana III Sobieskiego 1, 42-320 Niegowa

Telefon: 34 315 10 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Niegowa:

 • poniedziałek 7:30-15:00
 • wtorek 7:30-17:00
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-14:30

Gmina Niegowa

Urząd Gminy w Niegowej oferuje wiele usług, dzięki którym mieszkańcy gminy Niegowa mogą załatwić wiele spraw związanych z codziennym życiem oraz administracją. W UG Niegowa można złożyć wniosek o wydanie informacji na temat prowadzonej działalności, czy dotacji. Warto jednak pamiętać, aby wybrać odpowiedni dział, związany z danym tematem. Urząd Gminy Niegowa posiada wiele wydziałów, dzięki czemu mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw w jednym miejscu.

UG Niegowa składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni ważną rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania gminy. Wydziały te są odpowiedzialne za różne dziedziny i obszary administracyjne, zapewniając wsparcie i obsługę mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Przykładowe wydziały w Urzędzie Gminy Niegowa to:

 • Wydział Komunikacji Gminy Niegowa
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Sportu i Rekreacji
 • Wydział Infrastruktury

Urząd Gminy Niegowa Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Niegowa. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Niegowa. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Niegowa jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Niegowa.

Mapa Urząd Gminy Niegowa

Liczba wyświetleń: 251Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS