Urząd Gminy Niemcza – Gmina Niemcza

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Niemcza – Gmina Niemcza

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Niemcza. Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Niemczy przez telefon lub pocztę elektroniczną. Gmina Niemcza wydziały, dowód osobisty.

Kontakt z Urzędem Gminy Niemczy

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Niemczy, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Niemczy kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Niemczy jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Niemcza godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Niemczy warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Niemczy obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Niemczy jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Niemcza

Adres: Rynek 10, 58-230 Niemcza

Telefon: 74 837 62 65,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Niemcza:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Gmina Niemcza

Urząd Gminy Niemcza jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Niemcza wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Niemcza są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Niemcza, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie. W celu sprawnego funkcjonowania Urząd Gminy Niemcza został podzielony na różne wydziały, z których każdy pełni unikalne funkcje. Na przykład, Wydział Planowania Przestrzennego i Infrastruktury zajmuje się nadzorem nad projektami związanymi z urbanistyką, rozbudową infrastruktury oraz modernizacją terenów publicznych. Natomiast Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska skupia się na zagadnieniach związanych z utrzymaniem czystości, zarządzaniem odpadami oraz ochroną środowiska naturalnego. Pracownicy Urzędu Gminy Niemcza służą pomocą i wsparciem mieszkańcom w zakresie tych różnorodnych kwestii. Wiedza i doświadczenie pracowników urzędu są nieocenione, umożliwiając skuteczne zarządzanie i realizację działań mających na celu rozwój i dobro gminy Niemcza.

Urząd Gminy Niemcza wydziały

W Urzędzie Gminy Niemcza mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Niemczy mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Niemcza są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Niemcza

Liczba wyświetleń: 38Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS