Urząd Gminy Nieporęt – Gmina Nieporęt

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Gmina Nieporęt kontakt dla mieszkańców Nieporętu – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Nieporęcie.

Kontakt Urząd Gminy Nieporęt

Adres: plac Wolności 1, 05-126 Nieporęt

Telefon: 22 767 04 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nieporęt

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-18:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-14:00

Gmina Nieporęt

Urząd Gminy Nieporęt to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Nieporęt. W Urzędzie Gminy Nieporęt mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Nieporęt.

Urząd Gminy w Nieporęcie kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Nieporęt możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Nieporęt, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Nieporęt kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Nieporęt uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Nieporęcie

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Nieporęt, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Nieporęt. Aktualnie Urząd Gminy Nieporęt działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Nieporęcie. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Nieporęt jest zamknięty.

Wydziały Urzędu Gminy Nieporętu

Urząd Gminy Nieporęt to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Nieporęt został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Nieporętu

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Nieporętu, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Nieporęt

Liczba wyświetleń: 96Wyszukaj dodatkowe informacje: