Urząd Gminy Nurzec-Stacja – Gmina Nurzec-Stacja

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Nurzec-Stacja – Gmina Nurzec-Stacja

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Nurzec-Stacja. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Nurzec-Stacja.

Urząd Gminy w Nurzec-Stacja kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Nurzec-Stacja udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Nurzec-Stacja kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Nurzec-Stacja można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Nurzec-Stacja jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Nurzec-Stacja, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Nurzec-Stacja możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Nurzec-Stacja

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Nurzec-Stacja są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Nurzec-Stacja, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Nurzec-Stacja jest otwarty. Urząd Gminy Nurzec-Stacja godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Nurzec-Stacja jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Nurzec-Stacja

Adres: ul. Żerczycka 33, 17-330 Nurzec-Stacja

Telefon: 85 6575078,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Nurzec-Stacja:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa: 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-15:30
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Nurzec-Stacja

Urząd Gminy w Nurzec-Stacja jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Nurzec-Stacja. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Nurzec-Stacja jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Nurzec-Stacja jest ważnym punktem na mapie. Gmina Nurzec-Stacja stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Nurzec-Stacja. Urząd Gminy Nurzec-Stacja składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Nurzec-Stacja funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Nurzec-Stacja, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Wydziały Urzędu Gminy Nurzec-Stacja

Urząd Gminy Nurzec-Stacja to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Nurzec-Stacja został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Nurzec-Stacja

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Nurzec-Stacja, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Nurzec-Stacja

Liczba wyświetleń: 171Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS