Urząd Gminy Oborniki – Gmina Oborniki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Oborniki – Gmina Oborniki

Kontakt z Urzędem Gminy w Obornikach dla mieszkańców gminy Oborniki. Kontakt Urząd Gminy Oborniki – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Obornikach.

Urząd Gminy w Obornikach kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Obornikach udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Oborniki kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Obornikach można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Obornikach jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Oborniki, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Oborniki możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Obornikach

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Obornikach są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Oborniki, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Obornikach jest otwarty. Urząd Gminy Oborniki godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Oborniki jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Oborniki

Adres: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 76, 64-600 Oborniki

Telefon: 61 65 59 100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Oborniki:

  • poniedziałek 8:30-15:30
  • wtorek 7:30-14:30
  • środa 7:30-14:30
  • czwartek 7:30-14:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Oborniki

Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców Obornik. W Urzędzie Gminy Oborniki mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z administracją publiczną. Jednym z najczęstszych powodów dla którego UG Oborniki jest odwiedzany to wydawanie dowodów osobistych oraz dokumentów prawa jazdy. Urząd Gminy Oborniki pełni istotną funkcję koordynacji różnorodnych działań i projektów, które mają na celu rozwój gminy. Duże znaczenie przywiązuje się do inwestycji w infrastrukturę, takiej jak modernizacja sieci wodociągowej, rozbudowa dróg czy tworzenie nowych miejsc rekreacyjnych, takich jak boiska sportowe czy place zabaw. Dodatkowo Urząd Gminy Oborniki angażuje się w usprawnianie transportu publicznego poprzez inicjowanie projektów związanych z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

Aby zapewnić skuteczne zarządzanie, Urząd Gminy Oborniki został podzielony na różne wydziały, z których każdy odpowiada za konkretne dziedziny działalności. Przykładowo, Wydział Komunikacji gminy Obornik jest odpowiedzialny za sprawy związane z transportem, takie jak rejestracja pojazdów czy wydawanie dokumentów dotyczących prawa jazdy. Dla wygody mieszkańców, Urząd Gminy Oborniki umożliwia realizację wielu formalności online, co ułatwia i przyspiesza proces załatwiania administracyjnych zadań związanych z komunikacją i transportem.

Urząd Gminy Oborniki Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Obornikach. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Oborniki mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Oborniki dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Oborniki można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Oborniki, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Oborniki wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Oborniki

Liczba wyświetleń: 183Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS