Urząd Gminy Obrowo – Gmina Obrowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Wydziały w Urzędzie Gminy Obrowa. Numer telefonu, e-mail do Urzędu Gminy Obrowo. Gmina Obrowo godziny otwarcia, kontakt.

Kontakt Urząd Gminy Obrowo

Adres: aleja Lipowa 27, 87-126 Obrowo

Telefon: 56 678 60 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Obrowo

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-14:15

Gmina Obrowo

Urząd Gminy Obrowo to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z gminą Obrowo. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia, sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami UG Obrowo oraz sprawach, które można załatwić w Urzędzie Gminy Obrowo.

Urząd Gminy w Obrowie kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Obrowo możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Obrowo, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Obrowo kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Obrowo uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Obrowie

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Obrowo, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Obrowo. Aktualnie Urząd Gminy Obrowo działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Obrowie. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Obrowo jest zamknięty.

Urząd Gminy Obrowo Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Obrowie należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Obrowie jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Obrowo prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Obrowie można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Obrowie oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Obrowo udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Obrowie odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Obrowo

Liczba wyświetleń: 94Wyszukaj dodatkowe informacje: