Urząd Gminy Odrzywół – Gmina Odrzywół

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Odrzywół – Gmina Odrzywół

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Odrzywół dostępny na stronie internetowej. Gmina Odrzywół Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy w Odrzywół kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Odrzywół można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Odrzywół trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Odrzywół jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Odrzywół należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Odrzywół kontakt z mieszkańcami Odrzywół prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Odrzywół godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Odrzywół, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Odrzywół godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Odrzywół nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Odrzywół

Adres: ul. Warszawska 53, 26-425 Odrzywół

Telefon: 48 671 60 57,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Odrzywół:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 8:00-16:00

Gmina Odrzywół

Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców Odrzywół. W Urzędzie Gminy Odrzywół mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z administracją publiczną. Jednym z najczęstszych powodów dla którego UG Odrzywół jest odwiedzany to wydawanie dowodów osobistych oraz dokumentów prawa jazdy. Urząd Gminy Odrzywół pełni istotną funkcję koordynacji różnorodnych działań i projektów, które mają na celu rozwój gminy. Duże znaczenie przywiązuje się do inwestycji w infrastrukturę, takiej jak modernizacja sieci wodociągowej, rozbudowa dróg czy tworzenie nowych miejsc rekreacyjnych, takich jak boiska sportowe czy place zabaw. Dodatkowo Urząd Gminy Odrzywół angażuje się w usprawnianie transportu publicznego poprzez inicjowanie projektów związanych z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

Aby zapewnić skuteczne zarządzanie, Urząd Gminy Odrzywół został podzielony na różne wydziały, z których każdy odpowiada za konkretne dziedziny działalności. Przykładowo, Wydział Komunikacji gminy Odrzywół jest odpowiedzialny za sprawy związane z transportem, takie jak rejestracja pojazdów czy wydawanie dokumentów dotyczących prawa jazdy. Dla wygody mieszkańców, Urząd Gminy Odrzywół umożliwia realizację wielu formalności online, co ułatwia i przyspiesza proces załatwiania administracyjnych zadań związanych z komunikacją i transportem.

Urząd Gminy Odrzywół wydziały

Urząd Gminy Odrzywół pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Odrzywół wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Odrzywół mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Odrzywół
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Odrzywół
 • Wydział Edukacji Gminy Odrzywół
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Odrzywół

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Odrzywół ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Odrzywół

Liczba wyświetleń: 201Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS