Urząd Gminy Olszanka – Gmina Olszanka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: opolskie

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Olszance — telefon, e-mail, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Olszanka. Sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy Olszanka.

Kontakt Urząd Gminy Olszanka

Adres: Olszanka 16, 49-332 Olszanka

Telefon: 77 412 96 83,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Olszanka

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Olszanka

Urząd Gminy Olszanka to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z gminą Olszanka. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia, sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami UG Olszanka oraz sprawach, które można załatwić w Urzędzie Gminy Olszanka.

Urząd Gminy w Olszance kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Olszance korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Olszanka kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Olszance. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Olszanka jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Olszanka kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Olszanka możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Olszanka godziny otwarcia

Urząd Gminy Olszanka jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Olszance. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Olszance. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Wydziały Urzędu Gminy Olszanki

W Urzędzie Gminy w Olszance istnieją różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalne zadania i zajmuje się różnymi sprawami. Na przykład, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Olszance zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami, Wydział Nieruchomości zarządza nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych wydziałów Urzędu Gminy Olszanka ma swoje unikalne zadania i celem jest pomaganie mieszkańcom i dbanie o ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Olszanki

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Olszanki to miejsce, gdzie mieszkańcy mogą załatwić różnego rodzaju formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału pomagają w sprawach takich jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego.

Mapa Urząd Gminy Olszanka

Liczba wyświetleń: 21Wyszukaj dodatkowe informacje: