Urząd Gminy Osieck – Gmina Osieck

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Osieck. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Osieck.

Kontakt Urząd Gminy Osieck

Adres: ul. Rynek 1, 08-445 Osieck

Telefon: +48 25 685 70 26, +48 25 685 70 96

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Osieck

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Gmina Osieck

Pracownicy Urzędu Gminy Osieck służą pomocą mieszkańcom Osiecka w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. W Urzędzie Gminy Osieck można załatwić wiele spraw, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdu czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Osieck jest ważnym punktem dla mieszkańców gminy Osieck.

Urząd Gminy w Osiecku kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Osiecku udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Osieck kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Osiecku można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Osiecku jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Osieck, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Osieck możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Osiecku

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Osiecku są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Osieck, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Osiecku jest otwarty. Urząd Gminy Osieck godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Osieck jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Wydziały Urzędu Gminy Osiecka

W ramach Urzędu Gminy Osiecka dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Osiecka

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Osiecka, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Osiecka można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Osieck

Liczba wyświetleń: 81Wyszukaj dodatkowe informacje: