Urząd Gminy Osielsko – Gmina Osielsko

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy w Osielsku - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Osielsku dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Osielsko.

Kontakt Urząd Gminy Osielsko

Adres: Szosa Gdańska 55a, 86-031 Osielsko

Telefon: 52 324 18 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Osielsko

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Gmina Osielsko

Urząd Gminy Osielsko jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Osielsku. Urząd Gminy Osielsko jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy Osielsko kontakt

Urząd Gminy Osielsko umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Osielsko pozwala również mieszkańcom Osielska, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Osielsko kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Osielsko godziny otwarcia

W Osielsku Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Osielsko sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Osielska, Urząd Gminy Osielska godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Urząd Gminy Osielsko podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości to należność, którą zobowiązane są płacić osoby posiadające grunty, budynki (również ich części), a także budowle. Urząd Gminy Osielsko podatek od nieruchomości pobiera co roku. W Urzędzie Gminy Osielsko taką zapłatę można złożyć osobiście lub przelewem na odpowiedni numer konta bankowego. Należy pamiętać o tym, aby podatek od nieruchomości przekazać w odpowiednim terminie, aby Gmina Osielsko nie naliczyła odsetek.

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Osielsko

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy w Osielsku odbywa się według harmonogramu, który można znaleźć na stronie internetowej. Należy także pamiętać o deklaracji śmieciowej, którą Gminia Osielsko wymaga od właścicieli nieruchomości, w której powstają odpady komunalne. Taką deklarację można złożyć w Urzędzie Gminy w Osielsku o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Sprawę tą można zrealizować na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobista wizyta w Urzędzie Gminy Osielsko. Złożenie deklaracji śmieciowej Urząd Gminy Osielsko obsługuje również online.

Mapa Urząd Gminy Osielsko

Liczba wyświetleń: 97Wyszukaj dodatkowe informacje: