Urząd Gminy Ostrowite – Gmina Ostrowite

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Ostrowite – Gmina Ostrowite

Urząd Gminy Ostrowite kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Ostrowite. Wydziały Urzędu Gminy Ostrowitego.

Urząd Gminy w Ostrowitem kontakt

Urząd Gminy Ostrowite kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Ostrowitem można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Ostrowitem, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Ostrowitem zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Ostrowitem w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Ostrowitem

Urząd Gminy Ostrowite godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Ostrowite można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Ostrowitem zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Gminy Ostrowite

Adres: ul. Lipowa 2, 62-402 Ostrowite

Telefon: (63)2765160, (63)2765121

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Ostrowite:

  • poniedziałek 7:15-16:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-14:15

Gmina Ostrowite

Urząd Gminy Ostrowite to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Ostrowite, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Ostrowite zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Ostrowite. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Ostrowite mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Ostrowite odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Ostrowite składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Ostrowitego mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Ostrowitem to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Ostrowite Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Ostrowitego podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Ostrowitego zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Ostrowite Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Ostrowitem znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Ostrowitego udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Ostrowite

Liczba wyświetleń: 346Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS