Urząd Gminy Pacanów – Gmina Pacanów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Pacanów – Gmina Pacanów

Gmina Pacanów kontakt dla mieszkańców Pacanowa – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Pacanowie.

Urząd Gminy w Pacanowie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Pacanowie należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Pacanów kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Pacanowa, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Pacanowie, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Pacanów.

Urząd Gminy Pacanów godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Pacanów są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Pacanowie nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Pacanów są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Pacanów nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Pacanów

Adres: Rynek 15, 28-133 Pacanów

Telefon: 41 376 54 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Pacanów:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Pacanów Urząd Gminy

Urząd Gminy Pacanowie to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Pacanów odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Pacanów jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Pacanowa podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Pacanów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Pacanów tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Pacanowa posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Pacanów druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Pacanów udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Pacanowie. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Pacanów przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Pacanów

Liczba wyświetleń: 442Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS