Urząd Gminy Panki – Gmina Panki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Panki – Gmina Panki

Metody kontaktu z Urzędem Gminy w Panki. Gmina Panki kontakt dla mieszkańców. Harmonogram pracy Urzędu Gminy w Panki.

Urząd Gminy w Panki kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Panki należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Panki kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Panki, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Panki, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Panki.

Urząd Gminy Panki godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Panki są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Panki nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Panki są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Panki nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Panki

Adres: ul. Tysiąclecia 5, 42-140 Panki

Telefon: 34 317 90 35,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Panki:

  • poniedziałek: 7:30–15:30
  • wtorek: 7:30–15:30
  • środa: 7:30–15:30
  • czwartek: 7:30–16:30
  • piątek: 7:30–14:30
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Panki

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Panki, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Panki czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Panki jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Panki wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Panki można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Panki stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Panki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Panki dowody osobiste

Dla każdego dowód jest ważnym dokumentem osobistym. W celu jego wyrobienia można udać się do Urzędu Gminy Panki oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na miejscu może zostać pobrany odcisk palca, który będzie widniał na dowodzie. Sam proces składania wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Panki przebiega sprawnie, jednak na jego wydanie trzeba poczekać do kilku tygodni. Warto pamiętać, że wydany przez Urząd Gminy Panki dowód osobisty posiada termin ważności, po którego upływie trzeba będzie złożyć kolejny wniosek o wydanie dokumentu.

Mapa Urząd Gminy Panki

Liczba wyświetleń: 122Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS