Urząd Gminy Parchowo – Gmina Parchowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Parchowo – Gmina Parchowo

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Parchowo. Telefon Urzędu Gminy w Parchowie. Gmina Parchowo kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Parchowa.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Parchowa?

Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Parchowie, najlepiej skorzystać z informacji kontaktowych dostępnych na oficjalnej stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Parchowa umożliwia kontakt zdalny, m.in. za pomocą telefonu i poczty elektronicznej, z uwzględnieniem godzin otwarcia placówki. Informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Parchowa można uzyskać osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Parchowa

Chcąc uzyskać informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy w Parchowie, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed planowaną wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Parchowa obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy, natomiast w dni ustawowo wolne od pracy jest zamknięty. W przypadku zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje są publikowane online oraz wywieszane w widocznym miejscu dla petentów.

Kontakt Urząd Gminy Parchowo

Adres: Krótka 2, 77-124 Parchowo

Telefon: 59 821 48 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Parchowo:

 • Poniedziałek 8:00-16:00
 • Wtorek 7:15-15:15
 • Środa 7:15-15:15
 • Czwartek 7:15-15:15
 • Piątek 7:15-15:15

Gmina Parchowo

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Parchowo można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Parchowo. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Parchowo mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy Parchowo pełni ważną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja sieci dróg, remonty placów i parków, a także rozwój transportu publicznego. Ponadto UG Parchowo angażuje się w budowę i utrzymanie istotnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W celu efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Parchowo został podzielony na wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje. Na przykład, Wydział Inwestycji i Infrastruktury zajmuje się realizacją inwestycji w infrastrukturę gminy, takich jak budowa i modernizacja dróg, budynków publicznych oraz instalacji komunalnych. Wydział Oświaty i Kultury skupia się na wspieraniu rozwoju edukacji i kultury poprzez budowę i utrzymanie placówek oświatowych, bibliotek, teatrów i muzeów.

Urząd Gminy Parchowo Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Parchowo Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Parchowo. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Parchowo prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Parchowo można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Parchowo wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Parchowo

Liczba wyświetleń: 305Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS