Urząd Gminy Pasym – Gmina Pasym

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Pasym – Gmina Pasym

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Pasym dla mieszkańców Gminy Pasym. Wydziały Urzędu Gminy Pasymia – dowód osobisty, prawo jazdy.

Kontakt Pasym Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Pasym jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Pasymiu? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Pasymia. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Pasym godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Pasym kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Pasym telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Pasym jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Pasymiu jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Pasym telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Pasymia, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Pasym

Adres: Rynek 8, 12-130 Pasym

Telefon: 89 621 20 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Pasym:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 17:00
  • Piątek 7:30 - 14:00

Gmina Pasym

Urząd Gminy Pasym jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Pasym mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Pasym. Udając się do UG Pasymia, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Pasymiu działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Pasym zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Pasymiu natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Urząd Gminy Pasym wydziały

W Urzędzie Gminy Pasym mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Pasymia mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Pasym są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Pasym

Liczba wyświetleń: 152Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS