Urząd Gminy Pleśna – Gmina Pleśna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Gminy Pleśna – Gmina Pleśna

Wydziały w Urzędzie Gminy Pleśnej. Numer telefonu, e-mail do Urzędu Gminy Pleśna. Gmina Pleśna godziny otwarcia, kontakt.

Urząd Gminy w Pleśnej kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Pleśnej można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Pleśnej trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Pleśna jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Pleśna należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Pleśna kontakt z mieszkańcami Pleśnej prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Pleśna godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Pleśnej, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Pleśna godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Pleśnej nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Pleśna

Adres: Pleśna 240, Pleśna 33-171

Telefon: 14 6798 170, 14 6798 182

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Pleśna:

  • poniedziałek 7:30-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:03-15:00

Gmina Pleśna

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Pleśnej, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Pleśna czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Pleśna jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Pleśnej wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Pleśnej można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Pleśna stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Pleśna zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wydziały Urzędu Gminy Pleśnej

W Urzędzie Gminy Pleśnej istnieje kilka wydziałów, które zajmują się różnymi dziedzinami. Każdy z tych wydziałów ma swoje specjalne zadania i zajmuje się określonymi sprawami. Na przykład, w Urzędzie Gminy Pleśnej znajduje się Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Poza tym Urząd Gminy Pleśnej ma również Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi, oraz Wydział Ochrony Środowiska, który zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w jednostce jaką jest gmina Pleśna.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Pleśnej

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Pleśnej to jedno z najważniejszych miejsc, do którego mieszkańcy zgłaszają się w celu załatwienia spraw związanych z prawem jazdy i pojazdami. Na tym wydziale można załatwić formalności związane z uzyskaniem numeru PKK, odbiorem dokumentu prawa jazdy, rejestracją pojazdu, odbiorem tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Pleśnej obsługuje swoich klientów w godzinach pracy placówki.

Mapa Urząd Gminy Pleśna

Liczba wyświetleń: 482Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS