Urząd Gminy Płońsk – Gmina Płońsk

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Płońsk – Gmina Płońsk

Kontakt z Urzędem Gminy w Płońsku dla mieszkańców gminy Płońsk. Kontakt Urząd Gminy Płońsk – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Płońsku.

Urząd Gminy w Płońsku kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Płońsku korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Płońsk kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Płońsku. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Płońsk jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Płońsk kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Płońsk możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Płońsk godziny otwarcia

Urząd Gminy Płońsk jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Płońsku. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Płońsku. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Płońsk

Adres: Pułtuska 39, 09-100 Płońsk

Telefon: 23 662 56 35,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Płońsk:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Gmina Płońsk

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Płońsku, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Płońsk czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Płońsk jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Płońsku wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Płońsku można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Płońsk stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Płońsk zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Płońsk Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Płońsku jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Płońsk jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Płońsku.

Urząd Gminy Płońsk druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Płońsk udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Płońsk. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Płońsk

Liczba wyświetleń: 398Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS