Urząd Gminy Płużnica – Gmina Płużnica

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Płużnica – Gmina Płużnica

Gmina Płużnica kontakt dla mieszkańców Płużnica. Numery telefonu Urzędu Gminy Płużnica. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Płużnica.

Urząd Gminy Płużnica kontakt

Urząd Gminy Płużnica kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Najszybszym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Płużnica jest forma telefoniczna. Jednak nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Gminą Płużnica. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy Płużnica można także wykorzystać pocztę elektroniczną. Pracownicy Urzędu Gminy Płużnica, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez pocztę elektroniczną tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt z Urzędem Gminy w Płużnica można także uzyskać, osobiście odwiedzając placówkę.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Płużnica

Warto, jest przed kontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Płużnica, w pierwszej kolejności sprawdzić godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach kontakt z Urzędem Gminy w Płużnica jak i osobiste zrealizowanie formalności jest możliwe. Urząd Gminy Płużnica godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców. Placówka działa we wszystkie dni robocze, oczywiście Urząd Gminy Płużnica w soboty oraz w niedziele nie funkcjonuje.

Kontakt Urząd Gminy Płużnica

Adres: Płużnica 60, 87-214 Płużnica

Telefon: 56 687 52 15, 56 687 52 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Płużnica:

  • poniedziałek: 7:30–15:30
  • wtorek: 7:30–16:30
  • środa: 7:30–15:30
  • czwartek: 7:30–15:30
  • piątek: 7:30–14:30
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Płużnica

Urząd Gminy Płużnica to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Płużnica ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Płużnica wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Płużnica realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Płużnica, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Płużnica. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Płużnica Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Płużnica posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Płużnica odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Płużnica potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Płużnica, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Płużnica

Liczba wyświetleń: 135Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS