Urząd Gminy Pniewy – Gmina Pniewy

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Pniewy – Gmina Pniewy

Wydziały w Urzędzie Gminy w Pniewach. Telefon Urzędu Gminy Pniewy, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Pniew.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Pniew?

Możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy w Pniewach jest dostępna po sprawdzeniu danych kontaktowych zapisanych powyżej. Zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Pniewach. Kontakt z Urzędem Gminy Pniewy jest możliwy poprzez wymienione powyżej kanały kontaktowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Pniew

Chcąc osobiście odwiedzić Urząd Gminy w Pniewach, warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia. Urząd Gminy Pniewy to instytucja rządowa wiec godziny jej otwarcia są standardowe. Aby uzyskać informacje dotyczące godzin otwarcia Urzędu Gminy w Pniewach, można również skontaktować się telefonicznie z obsługą klienta w placówce.

Kontakt Urząd Gminy Pniewy

Adres: Pniewy 2, 05-652 Pniewy

Telefon: 48 668 64 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Pniewy:

  • poniedziałek 10:00-18:00
  • wtorek 07:30-15:30
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-15:30

Gmina Pniewy

Urząd Gminy Pniewy to instytucja publiczna, zajmująca się sprawami związanymi z gminą Pniewy. Na stronie dostępne są godziny otwarcia, sposoby kontaktu z wydziałami oraz informacje o realizowanych sprawach. Gmina Pniewy obsługiwana przez Urząd Gminy Pniew zajmuje się także dysponowaniem przydzielonym jej budżetem.

Wśród istotnych zadań, które Urząd Gminy Pniewy ma do wykonania, znajduje się również koordynacja różnorodnych inicjatyw i projektów mających na celu rozwój gminy Pniew. Te działania obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego oraz budowę obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób, jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Pniewy pełni ważną rolę w promowaniu dobra i rozwoju lokalnej społeczności, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto zauważyć, że Urząd Gminy Pniewy jest podzielony na wewnętrzne sekcje, które ułatwiają organizację pracy. Osoby składające wnioski lub zgłaszające sprawy w Urzędzie Gminy Pniewy powinny być świadome, do którego wydziału powinny się udać w zależności od rodzaju swojej sprawy. Na przykład, sprawy związane z prawem jazdy lub rejestracją pojazdu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Pniew, natomiast kwestie dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Pniewach.

Wydziały Urzędu Gminy Pniew

W Urzędzie Gminy Pniew istnieje kilka wydziałów, które zajmują się różnymi dziedzinami. Każdy z tych wydziałów ma swoje specjalne zadania i zajmuje się określonymi sprawami. Na przykład, w Urzędzie Gminy Pniew znajduje się Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Poza tym Urząd Gminy Pniew ma również Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi, oraz Wydział Ochrony Środowiska, który zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w jednostce jaką jest gmina Pniewy.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Pniew

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Pniew to jedno z najważniejszych miejsc, do którego mieszkańcy zgłaszają się w celu załatwienia spraw związanych z prawem jazdy i pojazdami. Na tym wydziale można załatwić formalności związane z uzyskaniem numeru PKK, odbiorem dokumentu prawa jazdy, rejestracją pojazdu, odbiorem tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Pniew obsługuje swoich klientów w godzinach pracy placówki.

Mapa Urząd Gminy Pniewy

Liczba wyświetleń: 203Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS