Urząd Gminy Popielów – Gmina Popielów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: opolskie

Urząd Gminy Popielów – Gmina Popielów

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Popielów. Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Popielowie przez telefon lub pocztę elektroniczną. Gmina Popielów wydziały, dowód osobisty.

Urząd Gminy Popielów kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Popielów można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Popielowa. Telefoniczny kontakt z Gminą Popielów pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Popielów kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Popielowie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Popielów są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Popielów godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Popielowa.

Kontakt Urząd Gminy Popielów

Adres: Opolska 13, 46-090 Popielów

Telefon: +48774275822,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Popielów:

 • poniedziałek 8:00-17:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:00-14:00

Gmina Popielów

Urząd Gminy Popielów jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Popielów wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Popielów są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Popielów, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie. W celu sprawnego funkcjonowania Urząd Gminy Popielów został podzielony na różne wydziały, z których każdy pełni unikalne funkcje. Na przykład, Wydział Planowania Przestrzennego i Infrastruktury zajmuje się nadzorem nad projektami związanymi z urbanistyką, rozbudową infrastruktury oraz modernizacją terenów publicznych. Natomiast Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska skupia się na zagadnieniach związanych z utrzymaniem czystości, zarządzaniem odpadami oraz ochroną środowiska naturalnego. Pracownicy Urzędu Gminy Popielów służą pomocą i wsparciem mieszkańcom w zakresie tych różnorodnych kwestii. Wiedza i doświadczenie pracowników urzędu są nieocenione, umożliwiając skuteczne zarządzanie i realizację działań mających na celu rozwój i dobro gminy Popielów.

Urząd Gminy Popielów dowody osobiste

Dowód osobisty jest to dokument potwierdzający tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. Zwykle Urząd Gminy Popielów dowód osobisty wydaje po osiągnięciu 18 roku życia, ale mogą go uzyskać również osoby niepełnoletnie. W Urzędzie Gminy w Popielowie istnieje możliwość na wyrobienie takiego dokumentu. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni wniosek oraz dostarczyć kolorową fotografię spełniającą wszystkie wymagania. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Gminy w Popielowie dokument będzie gotowy do odebrania po 30 dniach roboczych.

Urząd Gminy Popielów prawo jazdy

Urząd Gminy Popielów pozwala także na składanie wniosku o prawo jazdy. Jednak aby to zrobić, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Aby Urząd Gminy Popielów prawo jazdy mógł wydać konieczne będzie złożenie odpowiedniego wniosku, a także pozytywne zdanie dwóch egzaminów państwowych.

Podczas pierwszej wizycie w Urzędzie Gminy Popielowa przy złożeniu wniosku konieczne będzie również przekazanie:

 • orzeczenia lekarskiego
 • aktualnego zdjęcia
 • dowodu osobistego albo paszportu do wglądu
 • wniosku o wydanie prawa jazdy, który można uzyskać w urzędzie lub pobrać i wypełnić przed wizytą

Mapa Urząd Gminy Popielów

Liczba wyświetleń: 506Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS