Urząd Gminy Poświętne – Gmina Poświętne

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Poświętne – Gmina Poświętne

Urząd Gminy Poświętne kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Poświętne. Wydziały Urzędu Gminy Poświętnego.

Urząd Gminy Poświętne kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Poświętnem możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Poświętne kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Poświętnem należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Poświętnem, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Poświętnem. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Poświętnem jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Poświętne. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Poświętnem możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Poświętne godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Poświętnem są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Poświętnem. Instytucja Urzędu Gminy Poświętne jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Poświętne jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Poświętne

Adres: Krótka 1, 05-326 Poświętne

Telefon: 25 752 03 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Poświętne:

  • poniedziałek 10:00-18:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Poświętne

Pracownicy Urzędu Gminy Poświętne służą pomocą mieszkańcom Poświętnego w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. W Urzędzie Gminy Poświętne można załatwić wiele spraw, takich jak uzyskanie dowodu osobistego, rejestracja pojazdu czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Poświętne jest ważnym punktem dla mieszkańców gminy Poświętne. UG Poświętne to istotne centrum dla lokalnych mieszkańców gminy Poświętne, gdzie można uzyskać potrzebne wsparcie w procesach administracyjnych.

Urząd Gminy Poświętne został zorganizowany wewnętrznie na wydziały, z których każdy pełni określone funkcje. Dzięki temu podziałowi, zadania administracyjne są skutecznie i efektywnie realizowane. Wśród istniejących wydziałów można wyróżnić Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, rejestracją pojazdów i innymi kwestiami dot. transportu. Natomiast Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Poświętnem odpowiada za sprawy związane z dowodami osobistymi, rejestracją zamieszkania i innymi aspektami związanymi z obywatelstwem.

Urząd Gminy Poświętne Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Poświętnego podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Poświętnego zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Poświętne Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Poświętnem znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Poświętnego udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Poświętne

Liczba wyświetleń: 222Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS