Urząd Gminy Promna – Gmina Promna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Promna – Gmina Promna

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Promna dostępny na stronie internetowej. Gmina Promna Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Kontakt Promna Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Promna jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Promnie? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Promny. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Promna godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Promna kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Promna telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Promna jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Promnie jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Promna telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Promny, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Promna

Adres: Promna-Kolonia 5, 26-803 Promna

Telefon: 48 613 36 28,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Promna:

  • Poniedziałek 7:20 - 16:00
  • Wtorek 7:20 - 15:10
  • Środa 7:20 - 15:10
  • Czwartek 7:20 - 15:10
  • Piątek 7:20 - 15:10

Gmina Promna

Urząd Gminy Promna to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Promna, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Promna zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Promna. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Promna mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Promna odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Promna składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Promny mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Promnie to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Wydziały Urzędu Gminy Promny

Urząd Gminy Promna to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Promna został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Promny

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Promny, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Promna

Liczba wyświetleń: 251Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS