Urząd Gminy Przygodzice – Gmina Przygodzice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Przygodzice – Gmina Przygodzice

Gmina Przygodzice kontakt dla mieszkańców Przygodzic – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Przygodzicach.

Urząd Gminy w Przygodzicach kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Przygodzicach należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Przygodzice kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Przygodzic, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Przygodzicach, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Przygodzice.

Urząd Gminy Przygodzice godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Przygodzice są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Przygodzicach nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Przygodzice są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Przygodzice nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Przygodzice

Adres: Plac Powstańców Wielkopolskich 2, 63-421 Przygodzice

Telefon: 62 592 77 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Przygodzice:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Przygodzice

Urząd Gminy Przygodzice to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Przygodzice, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Przygodzice zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Przygodzice. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Przygodzice mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Przygodzice odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Przygodzice składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Przygodzic mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Przygodzicach to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Przygodzice Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Przygodzicach należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Przygodzicach jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Przygodzice prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Przygodzicach można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Przygodzicach oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Przygodzice udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Przygodzicach odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Przygodzice

Liczba wyświetleń: 398Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS