Urząd Gminy Przyłęk – Gmina Przyłęk

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Przyłęk – Gmina Przyłęk

Kontakt Urząd Gminy Przyłęk - zobacz, jak skontaktować się z Gminą Przyłęk. Telefony Urzędu Gminy w Przyłęku, numery kontaktowe. Urząd Gminy Przyłęk kontakt.

Urząd Gminy w Przyłęku kontakt

Ważną kwestią dla mieszkańców jest kontakt z Urzędem Gminy Przyłęk. Każdy z wydziałów wewnętrznych Urzędu Gminy w Przyłęku posiada odrębny numer telefonu. Warto wiedzieć, że Urząd Gminy Przyłęk kontakt prowadzi wykorzystując pocztę elektroniczną. Wiadomości mailowe kierowane do placówki powinny być opatrzone tytułem, a także zawierać imię, nazwisko i adres nadawcy. Urząd Gminy Przyłęk kontakt prowadzi w godzinach otwarcia, w tym czasie obsługiwane są połączenia telefoniczne, a także przesyłane odpowiedzi na wiadomości mailowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Przyłęku

Szczegółowe godziny otwarcia Urzędu Gminy Przyłęk podano powyżej. Niekiedy Urząd Gminy Przyłęk organizuję dyżury weekendowe, dla mieszkańców, którzy nie mogą zjawić się osobiście w placówce w dniach od poniedziałku do piątku. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Przyłęku są przystosowane pod potrzeby mieszkańców, aby ułatwić oraz umożliwić osobisty kontakt jak największej liczbie osób.

Kontakt Urząd Gminy Przyłęk

Adres: Przyłęk 30, 26-704 Przyłęk

Telefon: 48 677 30 16,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Przyłęk:

  • Poniedziałek 9:00-17:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Przyłęk

Urząd Gminy Przyłęk jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Przyłęk mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Przyłęk. Udając się do UG Przyłęka , można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Przyłęku działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Przyłęk zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Przyłęku natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Urząd Gminy Przyłęk Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Przyłęku posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Przyłęk odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Przyłęk potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Przyłęku, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Przyłęk

Liczba wyświetleń: 263Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS