Urząd Gminy Przysucha – Gmina Przysucha

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Przysucha – Gmina Przysucha

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Przysucha dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Przysusze. Pomoc od Urzędu Gminy w Przysusze.

Urząd Gminy w Przysusze kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Przysusze można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Przysusze trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Przysucha jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Przysucha należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Przysucha kontakt z mieszkańcami Przysuchy prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Przysucha godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Przysusze, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Przysucha godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Przysusze nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Przysucha

Adres: Plac Kolberga 11, 26-400 Przysucha

Telefon: 48 675 22 19,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Przysucha:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Przysucha

Urząd Gminy Przysusze to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Przysucha jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Przysucha, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Przysuchy została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Przysuchy wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Przysucha czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Wydziały Urzędu Gminy Przysuchy

W ramach Urzędu Gminy Przysuchy dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Przysuchy

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Przysuchy, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Przysuchy można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Przysucha

Liczba wyświetleń: 348Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS