Urząd Gminy Przytoczna – Gmina Przytoczna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Urząd Gminy Przytoczna – Gmina Przytoczna

Wydziały Urzędu Gminy Przytoczna. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Przytoczna. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Przytoczna oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy w Przytocznej kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Przytoczna kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Przytocznej, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Przytoczna, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Przytocznej. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Przytoczna kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Przytoczna można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Przytoczna godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Przytocznej, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Przytoczna. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Przytoczna jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Przytoczna.

Kontakt Urząd Gminy Przytoczna

Adres: Rokitniańska 4, 66-340 Przytoczna

Telefon: 95 749 43 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Przytoczna:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-17:00
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Gmina Przytoczna

Urząd Gminy Przytoczna to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Przytoczna, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Przytoczna zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Przytoczna. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Przytoczna mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Przytoczna odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Przytoczna składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Przytocznej mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Przytocznej to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Wydziały Urzędu Gminy Przytocznej

Urząd Gminy Przytoczna to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Przytoczna został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Przytocznej

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Przytocznej, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Przytoczna

Liczba wyświetleń: 240Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS