Urząd Gminy Purda – Gmina Purda

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Purda – Gmina Purda

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Purdzie – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Purda. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Purda?

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Purdy

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Purdzie, warto sprawdzić informacje kontaktowe na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Obecnie Urząd Gminy Purda kontakt zdalny umożliwia za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i innych form komunikacji online. W przypadku potrzeby uzyskania bardziej szczegółowych informacji lub załatwienia sprawy można udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Purdy

Aby poznać godziny otwarcia Urzędu Gminy Purdy, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową, na której są publikowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się upewnienie się, że urząd będzie otwarty w planowanym terminie.

Kontakt Urząd Gminy Purda

Adres: Purda 19, 11-030 Purda

Telefon: 89 512 22 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Purda:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-17:00
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-14:00

Gmina Purda

Urząd Gminy w Purdzie to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Purdy, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Purdy odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Purdy to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Purda wydziały

Urząd Gminy Purda jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Purda wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Purdy pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Purdy, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Purda Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Purda, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Purda,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Purda.

Urząd Gminy Purda prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Purda, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Purda trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Purda

Liczba wyświetleń: 474Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS