Urząd Gminy Raciąż – Gmina Raciąż

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Raciąż – Gmina Raciąż

Wydziały Urzędu Gminy Raciąż. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Raciąż. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Raciąż oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy Raciąż kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Raciąż, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Raciąż kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Raciąż. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Raciąż jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Raciąż.

Urząd Gminy Raciąż godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Raciąż są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Raciąż godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Raciąż jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Raciąż godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Raciąż

Adres: Kilińskiego 2, 09-140 Raciąż

Telefon: 23 679 12 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Raciąż:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Raciąż

Urząd Gminy w Raciążu stara się zapewnić poprawne funkcjonowanie gminy oraz wysłuchuje potrzeb jej mieszkańców Raciąża. Urząd Gminy Raciąż to instytucja, która zajmuję się wieloma obszarami, jednym z ważniejszych jest skuteczny rozwój gminy. Dodatkowo Urząd Gminy Raciąż dba o kwestię związane z ochroną zdrowia mieszkańców oraz bezpieczeństwo i ewidencje ludności. Urzędy Gminy Raciąża starają się na bieżąco monitorować potrzeby mieszkańców, niekiedy organizując spotkania z nimi. Urzędowi Gminy Raciąż powierzono ważne zadanie koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja sieci wodociągowej, budowa i remont ulic oraz rozwój miejsc rekreacyjnych, jak boiska sportowe czy place zabaw. Ponadto Urząd Gminy Raciąż angażuje się w poprawę transportu publicznego, realizując projekty związane z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

W celu zapewnienia efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Raciąż został podzielony na różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalizacje. Na przykład, Wydział Komunikacji zajmuje się sprawami związanymi z transportem i komunikacją. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Raciąż pełni kluczową rolę w obszarze komunikacji. Odpowiada za sprawy związane z prawem jazdy, rejestracją pojazdów oraz innymi kwestiami związanymi z transportem. Osoby poszukujące informacji dotyczących przepisów drogowych, wymaganych dokumentów czy rejestracji pojazdów mogą skorzystać z usług tego wydziału.

Urząd Gminy Raciąż druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Raciąż udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Raciążu. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Raciąż przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Raciąż

Liczba wyświetleń: 266Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS