Urząd Gminy Radłów – Gmina Radłów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: opolskie

Urząd Gminy Radłów – Gmina Radłów

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Radłowie – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Radłów. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Radłów?

Kontakt z Urzędem Gminy Radłowa

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Radłowie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Radłowa prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Radłowa jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Radłowa udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Radłów godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Radłowa warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Radłowa obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Radłowa jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Radłów jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Radłowa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Kontakt Urząd Gminy Radłów

Adres: Oleska 3, 46-331 Radłów

Telefon: 34 359 90 04,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Radłów:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Radłów

Urząd Gminy Radłów jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Radłów mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Radłów. Udając się do UG Radłowa, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Radłowie działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Radłów zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Radłowie natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Urząd Gminy Radłów prawo jazdy

Urząd Gminy Radłów to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Radłowie i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Radłów

Liczba wyświetleń: 341Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS