Urząd Gminy Radzanowo – Gmina Radzanowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Radzanowo – Gmina Radzanowo

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Radzanowo. Kontakt z Urzędem Gminy w Radzanowie telefonicznie, mailowo. Gmina Radzanowo godziny otwarcia.

Kontakt z Urzędem Gminy Radzanowa

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Radzanowie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Radzanowa kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Radzanowa jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Radzanowo godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Radzanowa warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Radzanowa obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Radzanowa jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Radzanowo

Adres: ul. Płocka 32, 09-451 Radzanowo

Telefon: (24) 369 50 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Radzanowo:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 8:00-15:00

Gmina Radzanowo

Urząd Gminy w Radzanowie to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Radzanowa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Radzanowa odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Radzanowa to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Radzanowo gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Radzanowo organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Radzanowa. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Radzanowie można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Radzanowo.

Mapa Urząd Gminy Radzanowo

Liczba wyświetleń: 391Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS