Urząd Gminy Rogoźno – Gmina Rogoźno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Rogoźno – Gmina Rogoźno

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Rogoźna. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Rogoźno, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Rogoźno kontakt, telefon, adres.

Urząd Gminy Rogoźno kontakt

Urząd Gminy Rogoźno kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Rogoźnie można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Rogoźnie, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Rogoźno, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Rogoźno, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Rogoźna przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Rogoźna kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Rogoźna może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Rogoźna.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Rogoźnie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Rogoźnie są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Rogoźno. Urząd Gminy Rogoźno jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Kontakt Urząd Gminy Rogoźno

Adres: Rogóźno 91B, 86-318 Rogoźno

Telefon: 56 468 84 94,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Rogoźno:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 8:00-17:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-14:00

Gmina Rogoźno

Urząd Gminy Rogoźna to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Rogoźna ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Rogoźnie wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Rogoźna realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Rogoźno, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Rogoźno. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Rogoźno Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Rogoźno Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Rogoźno. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Rogoźno prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Rogoźno można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Rogoźno wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Rogoźno

Liczba wyświetleń: 450Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS