Urząd Gminy Rokitno – Gmina Rokitno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Rokitno – Gmina Rokitno

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Rokitnie, telefon, numer. Urząd Gminy Rokitno godziny otwarcia. Wydziały w Urzędzie Gminy w Rokitnie.

Kontakt Rokitno Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Rokitno jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Rokitnie? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Rokitna. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Rokitno godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Rokitno kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Rokitno telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Rokitno jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Rokitnie jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Rokitno telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Rokitna, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Rokitno

Adres: Rokitno 39A, 21-504 Rokitno

Telefon: 83 345 35 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Rokitno:

 • Poniedziałek 7:30 - 15:30
 • Wtorek 8:00 - 16:00
 • Środa 7:30 - 15:30
 • Czwartek 7:30 - 15:30
 • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Rokitno

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Rokitno, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Rokitno. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Rokitno oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Rokitno.

Urząd Gminy Rokitno zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Rokitna. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Rokitna, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Rokitno tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Rokitno wydziały

Urząd Gminy Rokitno jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Rokitno wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Rokitna pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Rokitna, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Rokitno Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Rokitno, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Rokitno,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Rokitno.

Urząd Gminy Rokitno prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Rokitno, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Rokitno trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Rokitno

Liczba wyświetleń: 159Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS