Urząd Gminy Roźwienica – Gmina Roźwienica

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Roźwienica – Gmina Roźwienica

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Roźwienicy dostępne na stronie. Gmina Roźwienica dane kontaktowe, wydziały UG Roźwienica.

Urząd Gminy Roźwienica kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Roźwienicy jest ważną kwestią dla mieszkańców, chętnych uzyskać pomoc urzędniczą. Współczesna technologia pozwala na wiele form kontaktu. Urząd Gminy Roźwienica kontakt prowadzi przez:

  • telefon
  • pocztę elektroniczną
  • platforme ePUAP

Ważne jest poznanie wszystkich możliwych kanałów kontaktu i wybranie najlepszego w zależności od kategorii sprawy.

Urząd Gminy Roźwienica godziny otwarcia

Urząd Gminy Roźwienica jest instytucją kluczową dla mieszkańców Roźwienicy oraz dla poprawnego funkcjonowania gminy. W tym miejscu, osoby zamieszkujące gminę Roźwienica, mogą załatwić swoje najważniejsze sprawy związane z administracją, a więc znajomości godzin pracy Urzędu Gminy Roźwienica jest kluczowa. Obecnie godziny otwarcia Urzędu Gminy Roźwienicy dotyczą jedynie dni roboczych. W weekendy instytucja nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Roźwienica

Adres: Roźwienica 1, 37-565 Roźwienica

Telefon: 16 622 58 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Roźwienica:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Roźwienica

Urząd Gminy w Roźwienicy to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Roźwienicy, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Roźwienicy odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Roźwienicy to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Roźwienica prawo jazdy

Urząd Gminy Roźwienica to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Roźwienicy i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Roźwienica

Liczba wyświetleń: 143Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS