Urząd Gminy Rutka-Tartak – Gmina Rutka-Tartak

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Rutka-Tartak – Gmina Rutka-Tartak

Urząd Gminy w Rutce-Tartaku - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Rutce-Tartaku dostępne na stronie. Gmina Rutka-Tartak kontakt, telefon.

Urząd Gminy w Rutce-Tartaku kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Rutce-Tartaku korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Rutka-Tartak kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Rutce-Tartaku. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Rutka-Tartak jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Rutka-Tartak kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Rutka-Tartak możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Rutka-Tartak godziny otwarcia

Urząd Gminy Rutka-Tartak jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Rutce-Tartaku. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Rutce-Tartaku. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Rutka-Tartak

Adres: 3 Maja 13, 16-406 Rutka-Tartak

Telefon: 87 568 72 56,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Rutka-Tartak:

 • Poniedziałek 7:30 - 15:30
 • Wtorek 7:30 - 15:30
 • Środa 7:30 - 15:30
 • Czwartek 7:30 - 15:30
 • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Rutka-Tartak

Urząd Gminy Rutce-Tartaku to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Rutka-Tartak jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Rutka-Tartak, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Rutki-Tartaku została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Rutki-Tartaku wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Rutka-Tartak czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Rutka-Tartak wydziały

Urząd Gminy Rutka-Tartak pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Rutka-Tartak wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Rutce-Tartaku mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Rutki-Tartaku
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Rutce-Tartaku
 • Wydział Edukacji Gminy Rutka-Tartak
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Rutce-Tartaku

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Rutka-Tartak ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Rutka-Tartak

Liczba wyświetleń: 38Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS